• Kedvenc autó versenyző: a legnagyobb kedvence a bácsikája, Ayrton Senna. A maiak közűl Kimi Raikkonen, Felipe Massa, Jenson Button és Michael Schumacher
  • Első versenye: 2004 szeptember, Formula BMW, Brands Hatch

Egyéb érdekességek:

• Az anyukája, Viviane, Ayrton Senna testvére
  • Bruno 1994-ben már indult go-kart versenyeken, de amikor a nagybátya meghalt, a nagyapja eltiltotta a versenyzéstől.
  • Az édesapja, Flavio Lalli 1996-ban egy közűti motorbalesetben vesztette életét

Formula-1

2010-ben a Hispania Racing Team színeiben mutatkozott be a Formula-1-ben.  Első futamán, Bahreinben a 23. helyről rajtolt, de kiesett. 2 héttel később ausztráliában a 21. helyről rajtolt, de a célt ismét nem látta meg. Malajziában az esős időmérőn a 23. lett, a versenyt a 16. helyen fejezte be. Kínában a 23. helyről rajtolva ismét 16. lett. Spanyolországban a 21., Monacoban a 22. helyről rajtolt de mindkét versenyen kiállt. Törökországban és Kanadában is a 22. helyről vágott neki a versenyeknek és mind kétszer kiesett. Az Európa Nagydíjon a 24. kockából rajtolva 20.-nak intette le a kockás zászló. Németorzságban a 20. helyről rajtolhatott és a versenyen 1 pozíciót javított. A Hungaroringen a 22. helyről rajtolva a 17. lett. Belgiumban a 18. helyről rajtolt, de kiesett. Monzában a 22. rajt kockából indult de ismét kiestt. Szingapúrban a 23. pozícióból indult, de kiesett. Japánban a 23. helyről indulva a 15. lett, míg Koreába 24. helyről rajtolva 14. lett. Brazíliában a 24. helyről rajtolva lett 21., míg az évzáró Abu-Dhabi Nagydíjon 23. helyről rajtolva a 19. lett. A bajnokságban a 23. helyet szerezte meg, előtte csapattársa Karun Chandhok végzett.

2011-ben a Lotus Renault GP-nél volt harmadik pilóta. A Belga Nagydíjtól peig versenyezhetett. Az időmérőn a 7. lett, majd egy rajtbaleset után végül a 13. lett.  Monzában a 10. helyről rajtolva 9. lett, így megszerezte első F1-es pontjait. Ezzel az 1993-as Ausztrál verseny után újra pontok kerültek a Senna név mellé. Szingapúrban a 15. kockából indult és ott is fejezte be a versenyt. Japánban a 9. helyről vágott neki a versenynek, végül a 16. helyen intette le a kockás zászló. Koreában a 15. helyről indult és 2 helyet javítva futott célba. Indiába és Abu Dhabiban a 14. helyről rajtolt. Előbbit a 12., utóbbit a 16. helyen fejezte be. Az évadzáró Brazíl versenyen a 9. helyről indult és a 17. helyen futott be.  A pontversenyt a 18. helyen zárta.

2012-re a Williams-Renault-hoz szerződőt. A dolog érdekessége, hogy itt versenyzett utoljára Ayrton is.  Az évadnyitó Ausztrál Magydíjon a 14. helyről rajtolt, majd a versenyen ütközött Massa-val és végül a 16. lett. 1 héttel később Malajziában a 13. helyre kvalifikálta magát . A versenyt a 6. helyen fejezte be. Kínában a 14. helyről rajtolva a 7. lett. Bahrainben a 15. kockából indulhatott és a 22. helyen ért célba.  Spanyolországban a 17. helyről startolt, majd Michael Schumacher a célegyenes végén neki ment és kénytelen volt feladni a versenyt. Monaco utcáin a 13. helyről indulhatott és a 10. lett.  Kanadában a 16. helyről startolt és a 17. helyen futott be. Az Európa Nagydíjon a 14. rajt kockát szerezte meg, a futamon pedig 10. lett. Angliában a 13. helyről startolva a 9. lett. A német versenyen a 14. helyről indult és 17. lett, míg a Hungaroringen a 9. helyről indulva 7. lett. Spa-ban a 17-ről a 12. helyre küzdőtte fel magát., míg Monzában a 13.-ról a 10-re. A szingapúri éjszakában a 22. kockából indult és a 18. lett. Japánban a 16. helyről indult és 14. lett. 1 héttel később Koreában a 17 helyről indulva lett 15. Indiában a 13. helyről indult és 1 pontot szerzett, míg Abu-Dhabiban a 14. kockából indulva lett 8. Amerikában a 10. helyről indult és ott is futott be. Braziliában kiesett. Az évet a pontverseny 16. helyén zárta. Bottas érkezése miatt el kellett hagynia a Williams-t.

2013-ra nem kapott szerződést a Williamstől és más csapattól sem az F1-ből, így váltott és az endurance-világbajnokság GTE Pro kategóriájában vesz részt az Aston Martin gyári csapatában.

Google

Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierjèt!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre    *****    Egy asztrológiai elemzés,sok segítséget ad,életünk megtervezéséhez,rendeld meg és küldök egy 3 éves éves elõrejelzést is    *****    Szeretne leadni felesleges kilókat? Szeretné méregteleníteni és tisztítani szervezetét?Csatlakozzon a programhoz még ma!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, kezd az évet azzal, hogy belenézel, én segítek értelmezni amit látsz. A saját akaratod dönt!